Kargo ve Teslimat Koşulları

 

Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 3 (üç) iş günü, Stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 15 (onbeş) iş günü , Cetaş ürünleri ise 21 (yirmibir) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

 

Aynı gün kargo ürünleri hafta içi mesai saatleri (09:00 - 17:00 )  içerisinde kargoya teslim edilir.

Aynı gün teslimat (Moto-kurye) ürünleri hafta içi mesai saatleri 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerlidir. Aksi taktirde ertesi iş gününde teslim edilecektir.

 

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 5 (beş) ila 10  (on) iş günü arasında değişmektedir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

 

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo şirketinden gelen takip numarasıyla kargo şirketinin kargo takip bölümünden takibini yapabilirsiniz.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz,  sigortalı ve ücretsiz bir şekilde, kargo şirketleri tarafından Hakan Mücevherat garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

 

Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR